Kürtaj Öncesinde Ve Sonrasında Bilmeniz Gerekenler

Kişisel tercihlerle ya da sağlık gerekçeleriyle bir gebeliği sonlandırma fikri, kadınlar açısından zordur. Günümüzde modern teknolojinin sunduğu imkanlarla zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilen ve minimum komplikasyon oluşumu riski taşıyan kürtaj; duygusal faktörlerin devreye girmesiyle, ister istemez endişe yaratan bir operasyon haline dönüşüyor. Bu noktada operasyonun gerçekleştirileceği kliniğe büyük görevler düşüyor. Hasta psikolojisini gözeten yaklaşımlar ve prosedür sürecinin her aşamasıyla ilgili doğru bir bilgilendirme; endişelerin yatışmasında ve hastanın kendisini güvende hissetmesinde büyük rol oynuyor. Doğru ve ilgili bir iletişim dilinin, Bursa kürtaj prosedürü için kliniğimize başvuran hastalarımızda; endişeleri ve kaygıları büyük ölçüde yatıştırdığını gözlemliyoruz. Bursa nilüfer kürtaj merkezi denildiğinde akla gelen ilk isim olmamızda, hastalarımızla kurduğumuz güven bağının rolü oldukça büyük.

Bursa Nilüfer Kürtaj Merkezi İçin Neden Yuliya Doster Klinik?

Kürtaj; planlanmayan gebeliklerde ya da anne ve bebek sağlığının risk altında olduğu durumlarda, gebeliği sonlandırmak amacıyla başvurulan bir işlem. Gerekçesi ne olursa olsun psikolojik açıdan sarsıcı bir prosedür. Gebeliği bireysel olarak, çağdışı yöntemlerle sonlandırmaya çalışmak ya da kürtaj işlemini steril olmayan koşullarda ehliyetsiz kişilere yaptırmak; tedavisi zor sağlık sorunlarına veya hayati risklere yol açabiliyor. Bursa kürtaj için birçok seçenekle karşılaşabilirsiniz. Ancak sağlığınız ve güvenliğiniz açısından doktor ve klinik araştırmalarınızda güvenilirliği ve bilinirliği sorgulamanızı öneriyoruz. Bursa nilüfer kürtaj merkezi için neden Yuliya Doster Kliniği seçmeliyim diyorsanız avantaj listemize göz atabilirsiniz:

  1. Doktor Avantajımız

Op. Dr. Yuliya Doster 20 yılı aşkın mesleki tecrübesi olan bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanıdır. Estetik ve kozmetik jinekoloji alanında sertifikaları ve uzun yıllara dayanan uygulama deneyimi vardır. Buna ek olarak cinsel terapi alanında aldığı eğitimlerle, kadınlarda cinsel işlev bozukluklarına yönelik başarılı tedavilere imza atmıştır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kurucumuz ve doktorumuz Yuliya Doster, tüm hastalarıyla başından sonuna birebir ilgilenir.

  • Teknoloji Avantajımız

Kliniğimizde gerçekleştirilen ameliyatlı ya da ameliyatsız tüm tedavilerde modern teknolojinin tüm imkanları kullanılır. Bursa kürtaj klinikleri arasında bizi bir adım öne taşıyan etkenlerden biri de teknolojik ekipman üstünlüğümüzdür.

  • Etik Değerlerimiz

Sağlık ve estetik ne yazık ki suiistimale açık konulardır. Teknoloji avantajı, alanında uzman olmayan kişilerin elinde büyük bir dezavantaja dönüşebilir. Cazip gibi görünen fiyatlar başarısız bir işlemle neticelenerek sizi daha çok para harcamak zorunda bırakabilir. Büyük ve iddialı vaatler hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir. Etik değerlerden ödün vermeden, hayal pompalamadan, hasta sağlığını ve güvenliğini önceleyerek hizmet veriyoruz.

Tüm bu avantajlar bursa nilüfer kürtaj merkezi seçenekleri arasında bir adım öne taşıyor.

Kürtaj Prosedürümüzde Süreç Nasıl İşler? Kürtaj Öncesi Ve Sonrası Hakkında Bilmeniz Gerekenler Neler?

Bursa kürtaj için bizi tercih eden hastalarımızı öncelikle kapsamlı bir jinekolojik muayene ile değerlendiriyoruz. Kürtaj kararı aldığımız hastalarımızda uygulamayı vakumlu aspirasyon tekniği ile gerçekleştiriyoruz. Vakumlu aspirasyon ile; 7. Haftaya kadar olan erken gebelik dönemlerinde, embriyonik doku ince bir tüple aspire edilebiliyor. 8 ve 10. Haftasında olan gebeliklerde ise tüm embriyonik dokunun çıkarıldığından emin olmak için kürtaj işlemini ultrason cihazı rehberliğinde gerçekleştiriyoruz. İşlem sonrası hastalarımız bir müddet dinlendirildikten sonra taburcu edilebiliyorlar. Kürtaj sonrası hafif kanama ve birkaç hafta devam eden lekelenme sorunu olabiliyor. Her ne kadar iyileşme sürecinde bu durum olağan da olsa; hastalarımız, ihtiyaç duydukları her an kendilerini endişelendiren durumlar için bizimle iletişime geçebilmenin rahatlığını hissediyorlar.

Kürtaj sürecini sıkıntısız ve sağlıklı bir şekilde atlatmak istiyorsanız bursa nilüfer kürtaj merkezi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bursa kürtaj işlemi için klinik arayışınız varsa; web sitemizi inceleyebilir; kürtaj prosedürümüz hakkında daha detaylı bilgiler için; https://www.yuliyadoster.com/tedavi/kurtaj/ linkini tıklayabilirsiniz.

Bursa Kürtaj Fiyatları

Bursa kürtaj fiyatları çokça merak ediliyor ve araştırılıyor. Yukarıda bahsettiğimiz gibi cazip fiyat seçeneklerini öncelikli kriter haline getirmek; bazen işlemin başarısız olmasına bazen de ciddi sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Makul fiyatlarla, cazip fiyatlar arasındaki farkı ayırt etmek gerekir. Almış olduğunuz sağlık hizmetinin kalitesini; tedaviyi gerçekleştiren doktor, tedavinin gerçekleştirildiği klinik ve de uygulamada kullanılan teknoloji belirler. Bursa kürtaj fiyatları araştırılırken bu kriterler göz önünde bulundurulmalıdır. Fahiş fiyatlara da düşük fiyatlara da kuşkuyla yaklaşmak gerekir. Gebeliğin tahliyesi amacıyla gerçekleştirilen kürtaj prosedüründe geleneksel yöntemler artık pek kullanılmıyor. Tüm dünyada kürtaj için modern teknolojinin en güncel tekniği olan vakumlu aspirasyon kullanılıyor. Ancak hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın, kürtaj bursa ya da farklı illerde de olsa sağlıklı ve net fiyat bilgisi ancak ve ancak muayene sonrası işlemi gerçekleştirecek klinikten alınabilir. Kürtaj prosedürümüz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir; https://www.yuliyadoster.com/online-randevu/ linki üzerinden online randevu oluşturabilirsiniz.

Son Yazılar

İdrar Kaçırma

Tıp literatüründe üriner inkontinans olarak...

Lazerle vajina sıkılaştırma

Lazer ile vajina daraltma yaptıranlar...

Doğum Sonrası İdrar Kaçırma

Bebeğin ve annenin sağlık güvenliği...

Görüntü bozukluğu

Bir kadın için doğum; hem...

Vajinal kuruluk

Vajina, cinsel ilişki esnasında sıvı...

×