Yuliya Doster

Yuliya Doster Kimdir?

Yuliya Doster kliniği nerede?

Op. Dr. Yuliya Doster Klinik, 2017 yılında, Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı olan Op. Dr. Yuliya Doster tarafından Bursa’da kurulmuştur. Mutlu ve sağlıklı kadınlar ilkesiyle yola çıkan Op. Dr. Yuliya Doster, sadece Bursa’dan değil, yurdun çeşitli yerlerinden ve yurt dışından başvuran tüm kadın hastalarıyla birebir ilgilenmektedir. Hasta gizliliği, güvenliği ve sağlığı önceliğiyle hareket eden Op. Dr. Yuliya Doster Klinik; güler yüzlü personeli, ilgili ve tecrübeli hemşire kadrosu, meslek hayatı boyunca aldığı sayısız eğitimlerle, jinekoloji biliminin çıtasını yukarıya taşımayı başarmış kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığıyla, Bursa’da jinekolojik sağlık üzerine hizmet vermektedir. Yuliya Doster kliniği nerede ve hangi alanlarda hizmet veriyor diye merak edenler için kısa bir bilgilendirme yapmakta fayda var.

Kozmetik ve Estetik Jinekoloji başta olmak üzere Genital Estetik branşlarında sağlık hizmeti veren Op. Dr. Yuliya Doster Klinik: Konak Mahallesi 1. Badem Sokak No:26 Lotus Ofis B Blok Kat:4 D.No:46 Nilüfer/BURSA adresinde bulunmaktadır.

Yuliya Doster Kadın hastalıkları, doğum, kozmetik ve estetik jinekoloji, vajinismus tedavisi

Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Yuliya Doster, Kadın hastalıkları, kozmetik ve estetik jinekoloji, vajinismus tedavisi branşlarında, kurucusu olduğu Op. Dr. Yuliya Doster Klinik’te hastalarını tedavi etmektedir. Mesleki tecrübeleri doğrultusunda, uzmanlık alanlarıyla ilgili, fark ve farkındalık yaratmayı başarmış olan Yuliya Doster, aynı zamanda almış olduğu cinsel terapi, aile ve çift terapisi, kozmetik ve estetik jinekoloji eğitimleriyle, cinsel işlev bozukluklarına yönelik hastalıkların tedavisinde de mesleğini bir adım öteye taşımayı başarmıştır. 

Yuliya Doster ile tedavi olanların yorumları

Günümüzde, internetin ve sosyal medyanın, en büyük haberleşme ve iletişim organı olarak hayatın merkezine konumlanmasıyla, ihtiyaç duyulan her konuda bilgi ve fikir sahibi olmak mümkün hale gelmiştir. Doktor seçimi yaparken de, İnternetin çeşitli mecralarında, tedavi deneyimlerini paylaşan hastaların görüşleri, şüphesiz ki, verilen kararlar üzerinde oldukça etkili olmaktadır. Yuliya Doster ile tedavi olanların yorumları, çeşitli platformlardan paylaştıkları olumlu görüş bildirimleri; doğru teşhis ve tedavilerin, etik değerler çerçevesinde mesleğini sürdürmenin en gurur verici tablolarından biridir. Yuliya Doster ile tedavi olanların yorumları aynı zamanda, kalıcı ve güven üzerine kurulu hasta-doktor ilişkisinin kurulabildiğinin de en büyük göstergesidir.

Yuliya Doster Randevu

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Yuliya Doster Randevu alarak kendisine başvuran hastalarının tedavi süreçlerini yürütmenin yanı sıra, sosyal medya hesaplarından da verdiği eğitim niteliğindeki bilgilerle daha geniş kitlelere ulaşabilmektedir. Yuliya Doster Randevu almak isteyen tüm hastalar için, ulaşabilecekleri iletişim bilgilerini gerek sosyal medya hesaplarında gerekse de web sayfasında paylaşmaktadır.

Bursa Yuliya Doster hakkında

Internet üzerinden, Bursa Yuliya Doster hakkında bilgi araştırmalarının yoğun bir şekilde yapıldığını görmekteyiz.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Yuliya Doster, 2006 yılında Diyarbakır Dicle Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, 2012 yılında da Uludağ Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde Uzmanlık eğitimini tamamladı. Op. Dr. Yuliya Doster’e uzmanlık unvanını kazandıran çalışmaları başlıca şu şekildedir:

  • Obstetrik ve Jinekoloji
  • Jinekolojik Onkoloji
  • Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite
  • Perinatoloji ve Ürojinekoloji

Yuliya Doster, uzmanlık eğitimi sürecinde, Histeroskopi, Laparoskopi, Jinekolojik ve Obstetrik Ultrason eğitimlerini de tamamlayarak bu alanlarda sertifika almaya hak kazandı. 2013 yılında, Muş’un Malazgirt ilçesinde mecburi hizmetini bitirdikten sonra, 2013-2014 arasında, İstanbul Bağcılar Özel Medipol Üniversitesi Hastanesinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yaptı. 2014-2017 yılları arasında Bursa Özel Medikal Park Hastanesinde çalışırken, Cinsel Terapi ve Aile ve Çift Terapisi sertifikası alarak, kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı alanına, vajinismus ve cinsel fonksiyon bozuklukları terapisti ayrıcalığını da ekledi. 2018 yılında, ISAGSS (International Society of Aesthetic Genital Surgery and Sexology) Uluslararası Estetik Genital Cerrahi ve Seksoloji Topluluğuna katılarak Kozmetik ve Estetik Jinekoloji alanında eğitim aldı.

Evli ve 2 çocuk annesi olan Rus asıllı Yuliya Doster, 32 yılı aşkın süredir Türkiye’de yaşamaktadır.

Bursa Yuliya Doster İletişim

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Yuliya Doster’den randevu almak için Op. Dr. Yuliya Doster Klinik ile iletişime geçilebilir. Bunun yanı sıra, randevular, 0 544 885 01 00 no’lu WhatsApp hattından da oluşturulabilir. Daha fazla bilgi için, Internet üzerinden, Bursa Yuliya Doster iletişim yazarak, adres ve sosyal medya hesaplarına erişilebilir.

Katılım ve Sertifikalar

Mesleki hayatı boyunca katılım gösterdiği eğitimler ve aldığı sertifikalar

Yuliya DOSTER
TEDAVİLERİMİZ
Op. Dr. Yuliya Doster
×