Yuliya Doster Kliniği sizler için her zaman ayrıcalıklı hizmeti sunmaya hazırdır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Yuliya Doster, 2006 yılında Diyarbakır Dicle Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, 2012 yılında da Uludağ Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde Uzmanlık eğitimini tamamladı. Op. Dr. Yuliya Doster’e uzmanlık unvanını kazandıran çalışmaları başlıca şu şekildedir:

Obstetrik ve Jinekoloji
Jinekolojik Onkoloji
Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite
Perinatoloji ve Ürojinekoloji

Yuliya Doster, uzmanlık eğitimi sürecinde, Histeroskopi, Laparoskopi, Jinekolojik ve Obstetrik Ultrason eğitimlerini de tamamlayarak bu alanlarda sertifika almaya hak kazandı. 2013 yılında, Muş’un Malazgirt ilçesinde mecburi hizmetini bitirdikten sonra, 2013-2014 arasında, İstanbul Bağcılar Özel Medipol Üniversitesi Hastanesinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yaptı. 2014-2017 yılları arasında Bursa Özel Medikal Park Hastanesinde çalışırken, Cinsel Terapi ve Aile ve Çift Terapisi sertifikası alarak, kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı alanına, vajinismus ve cinsel fonksiyon bozuklukları terapisti ayrıcalığını da ekledi. 2018 yılında, ISAGSS (International Society of Aesthetic Genital Surgery and Sexology) Uluslararası Estetik Genital Cerrahi ve Seksoloji Topluluğuna katılarak Kozmetik ve Estetik Jinekoloji alanında eğitim aldı.

Bursa Yuliya Doster İletişim

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Yuliya Doster’den randevu almak için Op. Dr. Yuliya Doster Klinik ile iletişime geçilebilir. Bunun yanı sıra, randevular, 0 544 885 01 00 no’lu WhatsApp hattından da oluşturulabilir. Daha fazla bilgi için, Internet üzerinden, Bursa Yuliya Doster iletişim yazarak, adres ve sosyal medya hesaplarına erişilebilir.

Kliniğimizden Görüntüler

Sizlerin daha rahat ve güvenli bir ortamda tedavi olabilmeniz için gerekli tüm hijyen ve özeni gösteriyoruz.

Op. Dr. Yuliya Doster
×