Ameliyatsız İdrar Kaçırma Tedavisi: İdrar Kaçırma Lazer Tedavisi

Kahkaha atarken suçüstü yakalanmış bir çocuk bakışıyla donakalan, yanakları kızarmış bir kadın görüyorsanız, idrar kaçırma problemi yaşıyor olabilir. Neden mi? Çünkü idrar kaçırma sorunu; Öksürme, hapşırma, gülme gibi ani reflekslerin mahcubiyet yaratan bir sonucudur. Kendinizi yalnız hissetmeyin! Zira bu sorunu sadece siz yaşamıyorsunuz. İdrar kaçırma problemi özellikle de vajinal doğum yapmış olan kadınlarda, doğum sonrasında veya menopozla birlikte sıkça karşılaştığımız şikayetlerden bir tanesi. Kadınlarda idrar kaçırma probleminin birçok farklı nedeni vardır. En yaygın olanları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Yaşlanma
 • Menopoz
 • Genetik yatkınlık
 • Aşırı kilo
 • Gebelik
 • Zor doğum yapmış olma
 • Çok sayıda doğum yapmış olma
 • İdrar torbasında sarkma
 • Diyabet hastalığı
 • Kullanılan bazı ilaçlar

Sebebi ne olursa olsun; utanç ve özgüven kaybı yaşamanıza yol açan bu can sıkıcı durumdan lazerle idrar kaçırma tedavisi ile zahmetsiz bir şekilde kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz?

Kadınlar İdrar Kaçırma Problemi İçin Kime Gitmeli?

İdrar kaçırma lazer tedavisi ile ilgili detaylara geçmeden önce bu sorunu yaşayan kadınların hangi adımları takip etmeleri ve hangi bölüme başvurmaları gerektiğine de kısaca değinelim. İdrar kaçırma, tıp literatüründe üriner inkontinans olarak yer alıyor. İdrarı kontrol edememe ve tutamama olarak tanımlanan bu durum için başvurmanız gereken tıbbi birim Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümüdür. Tedavi yönteminin ne olacağına karar verilmeden önce yapılan detaylı muayeneler ve tetkiklerle sorunun hangi nedenlerle meydana geldiği; gebeliğe ya da henüz doğum yapmış olmaya bağlı geçici bir durum mu, yoksa kalıcı bir problem mi olduğu araştırılmalıdır. Bu sorun; doğru teşhis ve uygun tedavi yöntemiyle ve alanında uzman doktorlarla giderilebilir. Kliniğimizde, uzun yıllardan bu yana idrar kaçırma problemi yaşayan hastalarımızı lazer teknolojisiyle sağlıklarına kavuşturuyoruz.

Kliniğimizde Lazerle İdrar Kaçırma tedavisi Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Bize, lazerle idrar kaçırma tedavisi için çok sayıda hasta başvuruyor. Hiç kuşkusuz ki bu yoğun ilgide, daha önceden kliniğimizde idrar kaçırma tedavisi görmüş ve sonrasında sorunsuz bir şekilde hayatına devam eden hastalarımızın yorumları ve tavsiyeleri büyük rol oynuyor. Sadece lazerle idrar kaçırma tedavisi için değil kadın sağlığını ilgilendiren her konuda hastalar güvenle bizi tercih edebileceklerini biliyorlar.

Femilift Lazer İle İdrar Kaçırma Problemine Son

Teknolojik gelişmelerin her daim kadrajda tutulduğu kliniğimizde, idrar kaçırma lazer tedavisi için yeni nesil karbondioksit lazer cihazı olan Femilift marka lazer cihazını kullanıyoruz. Cilt ve cilt altı dokularda sıkılaşma sağlayan femlift lazer, hastalara ameliyatsız ve ağrısız bir şekilde bu sorundan kurtulabilmeleri ve iyileşme sürecini daha kolay atlatabilmeleri için büyük konfor ve avantaj sağlıyor. Lazerle idrar kaçırma tedavisi, kadınların yaşam kalitesini büyük ölçüde düşüren; doğuma ve yaşlanmaya bağlı birçok vajinal sorunun giderilmesinde son derece etkili ve pratik bir çözüm seçeneği. Femilift lazer, sadece idrar kaçırma tedavisinde değil; vajinal gençleştirme ve sıkılaştırma, genital bölge beyazlatma gibi prosedürlerde de kullandığımız, oldukça etkili ve tatmin edici sonuçları olan bir teknik.

İdrar kaçırma lazer tedavisi hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.yuliyadoster.com/iletisim/ linkini tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Fiyatı Nedir?

İdrar kaçırma tedavisi için ameliyatsız seçenekler yoğun bir şekilde araştırılıyor ve ilgi görüyor. Lazer teknolojisi tercih edilerek yapılan tedaviler şu avantajlarıyla çok sevildi;

 • Pratik ve zahmetsiz bir şekilde kısa sürede uygulanabilmesi
 • Ağrısız ve dikişsiz bir seçenek olması
 • İyileşme sürecinin daha konforlu ve kısa olması

İdrar kaçırma lazer tedavisi için fiyat araştırması yaparken denk geldiğiniz fiyatların yanıltıcı olabileceğini, en sağlıklı fiyat bilgisini muayene sonrası, tedavi şekli ve yöntemi belirlendikten sonra kliniğinizden alabileceğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Fiyatlar; işlemi gerçekleştiren doktorun tecrübesine, işlemin hangi klinikte uygulandığına ve idrar kaçırma lazer tedavisi için hangi cihazın kullanılacağına bağlı olarak değişebiliyor. Bunun yanı sıra; bu işlemin sadece alanında uzman kişilerce ve uygun klinik koşullarda gerçekleştirilmesi gerektiğini göz önünde bulundurmalı; genital sağlığınızı riske atmamak ve korumak için doktor ve klinik tercihleri konusunda çok dikkatli davranmalısınız.

Lazerle idrar kaçırma tedavisi bursa ilinde tedavi olmayı düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeden bizi arayabilir; https://www.yuliyadoster.com/online-randevu/ bağlantısını tıklayarak randevularınızı online oluşturabilirsiniz.

Son Yazılar

İdrar Kaçırma

Tıp literatüründe üriner inkontinans olarak...

Lazerle vajina sıkılaştırma

Lazer ile vajina daraltma yaptıranlar...

Doğum Sonrası İdrar Kaçırma

Bebeğin ve annenin sağlık güvenliği...

Görüntü bozukluğu

Bir kadın için doğum; hem...

Vajinal kuruluk

Vajina, cinsel ilişki esnasında sıvı...

×