Vajinanın Pembe Olması İçin Ne Yapmalı?

Bronz bir tene sahip olmak birçok kadın için estetik açıdan cazip bir fikir. Güneşlenmek, solaryuma girmek ya da çeşitli kozmetik ürünlere başvurmak daha koyu tonlarda bir ten rengi elde etmek isteyen kadınların sıkça başvurdukları yöntemlerden birkaçı. Ancak söz konusu genital bölge olunca işler değişiyor. Yüzümüzde ya da vücudumuzun diğer bölgelerinde gözlemlediğimiz ve son derece hoşnut olduğumuz esmer görünüm, genital bölgede aynı memnuniyeti yaratmıyor. Normal ten renginden daha koyu olma eğiliminde olan genital bölge, çeşitli sebeplerle zaman içerisinde daha da siyahlaşabiliyor. Bikini bölgesine kadar taşabilen bu renk bozukluğu fiziksel açıdan herhangi bir sorun yaratmasa da bazı kadınlarda estetik kaygıya dönüşebiliyor. Peki, genital bölge neden kararır? Bu durumda ne yapmalı? Bireysel yöntemlerle, bitkisel reçetelerle genital bölge kararması sorunundan kurtulmak mümkün mü? En güvenli vajina beyazlatma yöntemi nedir? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Genital Bölge Neden Kararır?

Genital bölgede meydana gelen kararma probleminin en yaygın nedenlerini şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Genetik yatkınlık
  • Hormonal değişimler
  • Böbrek üstü bezi problemleri
  • Şeker hastalığı
  • Bazı hormon ilaçları

Genital bölgede kararma probleminin altında yatan nedenlerin tespit edilmesi, uygulanacak tedavinin etkisini uzun süre korumak açısından önemlidir. Örneğin; halk arasında şeker hastalığı olarak bilinen diyabet kontrol altında tutulmadığı müddetçe yeniden bu sorunu yaşamanız olasıdır. Doğum ve menopoz gibi hormon dalgalanmalarının olduğu dönemlerde de sıkça genital kararma sorunuyla karşılaşabiliriz. Bu sebeple vajina beyazlatma tedavisi düşünmeden önce nedenlerinin araştırılması faydalı olacaktır.

Evde Vajina Beyazlatma Mümkün Mü?

Piyasada genital bölgede renk açtığını iddia eden bitkisel içerikli birçok ürün mevcut. Buna ek olarak, internette de vajina beyazlatma tedavisi adı altında birçok tarif verildiğini görürüz. Ne yazık ki bireysel yöntemlerle bu sorunla baş etmek mümkün değil. Nasıl etki edeceğini bilmediğiniz ürünleri genital bölge gibi son derece hassas bir organa tatbik ettiğinizde; tahrişlere, enfeksiyonlara kalıcı lezyonlara sebebiyet verebilirsiniz. Renk bozuklukları da dahil olmak üzere, genital bölgenizle ilgili meydana gelen her türlü problem için bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanına gitmeniz gerekir.

Lazerle Vajina Beyazlatma Etkili Bir Yöntem Mi?

Vajinanın doğal pembe görünümünü tekrar yakalayabilmek için lazer teknolojisinden destek alıyoruz. Kliniğimizde vajina beyazlatma ve diğer ameliyatsız genital bölge güzelleştirme prosedürlerinde, Femilift lazer cihazını kullanıyoruz. Yeni nesil karbondioksit fraksiyonel lazer cihazı olan Femilift; idrar kaçırma, orgazm olamama, vajinal enfeksiyon ve genital bölge kararması gibi birçok fizyolojik sorunun giderilmesinde son derece başarılı, tatmin edici ve etkili sonuçlar sunuyor. Femilift lazer cihazın prosedürlere özel aparatları mevcut. Vajinal rejuvenasyon için ayrı, vajina beyazlatma ve leke tedavileri için ayrı başlıklara sahip. Femilift lazer ile genital gençleştirme şu avantajlarıyla çok sevildi:

  • İşlemin 20 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanması
  • Uygulama esnasında herhangi bir ağrı ya da acı hissedilmemesi
  • Değişimin ve tedavinin etkilerinin hemen fark edilir olması
  • Gündelik hayatı aksatacak bir prosedür olmaması

Yuliya Doster Klinikte Vajina Beyazlatma Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Femilift karbondioksit fraksiyonel lazer ile vajina beyazlatma tedavisini gerçekleştirdiğimiz hastalarımızdan son derece başarılı neticeler ve olumlu geri dönüşler alıyoruz. Vajina beyazlatma öncesi sonrası karşılaştırıldığında renk bozukluğunun büyük ölçüde giderildiğini gözlemliyoruz. Uygulama sonuçlarından son derece memnun olan hastalarımız; genital bölgeleriyle barıştıklarını ve cinsel yaşantılarında çıplaklığa dair çekingenliklerini üzerlerinden attıklarını sıkça dile getiriyorlar. Genital bölgenizde oluşan koyu renkler görsel olarak canınızı sıkıyorsa ve sevişmek için karanlığı beklemek zorunda hissediyorsanız; kliniğimizle iletişime geçmeniz yeterli. Kısa sürede zahmetsiz bir şekilde genital bölgenizde doğal pembe rengi tekrar yakalayabilirsiniz. https://www.yuliyadoster.com/online-randevu/ linki üzerinden randevu formu doldurarak değişime start verin.

Vajina Beyazlatma Fiyat

Lazerle vajina beyazlatma fiyatları; uygulamada kullanılan teknolojiye, uygulayan doktorun tecrübesine ve işlemin gerçekleşeceği kliniğin bilinirliğine göre değişiklik gösterir. Fiyattan ziyade en çok dikkat edilecek konu; genital dokulara alanında uzman olmayan kişilerin müdahale etmemesi gerekliliği. Uygun olmayan koşullarda, uzmanlığı ve tecrübesi olmayan kişilerce yapılan işlem başarısız olabileceği gibi ciddi sağlık sorunlarına da yol açabilir. Vajina beyazlatma tedavisi için güvenilir bir adres arıyorsanız https://www.yuliyadoster.com/iletisim/ bağlantısını tıklayarak bizimle iletişime geçebilir; fiyat ve tedavi detayları hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Son Yazılar

İdrar Kaçırma

Tıp literatüründe üriner inkontinans olarak...

Lazerle vajina sıkılaştırma

Lazer ile vajina daraltma yaptıranlar...

Doğum Sonrası İdrar Kaçırma

Bebeğin ve annenin sağlık güvenliği...

Görüntü bozukluğu

Bir kadın için doğum; hem...

Vajinal kuruluk

Vajina, cinsel ilişki esnasında sıvı...

×