Lazerle Genital Bölge Beyazlatma

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Dış genital bölgede vulva ten rengimize göre bir tık daha koyu renktedir. Bazı kadınlarda hormon dalgalanmaları neticesi zaman içerisinde bu koyuluk daha da belirginleşerek kozmetik bir sorun haline gelebiliyor. Hormon değişimlerinin en aktif yaşandığı gebelik sürecinde ise bu sorunla daha sık karşılaşılabiliyor. Sebebi ne olursa olsun bikini bölgesine hatta bacak aralarına kadar taşabilen bu bölgesel kararma görsel memnuniyetsizlik yaratıyor. Lazerle gential bölge beyazlatma uygulamasının bu kadar popüler olması, genital bölge kararması yaşayanların çok da azınlıkta olmadığını gösteriyor. Bazı kadınlar içinse lazerle genital bölge beyazlatma prosedürü, denenmiş ama başarısız olmuş tavsiye reçetelerden sonra, son durak oluyor. Her koşulda kazanan bilim ve teknoloji olsa da deneme yanılma yöntemine başvurmadan tek seferde doğru adımı atmanıza yardımcı olmak amacıyla sizleri kliniğimizde uyguladığımız ve son derece başarılı sonuçları olan lazerle genital bölge beyazlatma teknolojisiyle tanıştırmak istiyorum. Ancak; bu tedaviyi düşünmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler var.

Genital Bölgenizi Kime Emanet Ettiğinize Dikkat Edin

Sağlığımızla ilgili birçok konuda teşhis ve tedavinin araştırarak ya da soruşturarak yapılabileceği yanılgısına düşüyoruz. Bu da bizi minör ya da majör risklerle karşı karşıya getirebiliyor. Araştırmalarımızda karşımıza çıkan bilgiler veya çevremizden duyduğumuz tavsiyeler konusunda biraz septik biraz da sorgulayıcı olmamız gerekiyor. Genital bölge hassas bir dokuya sahiptir. Bu bölgede meydana gelen kararmalar için gözü kapalı uygulanan bitkisel karışımlar ya da ilaç niteliğindeki kremler; cilt tahrişlerine, lezyonlara ya da kalıcı izlere sebep olabilir. Yapılması gereken şey; bir kadın doğum uzmanına gitmek ve bu genital koyulaşmanın altında yatan nedenleri araştırmak olmalıdır. Bu sorunu tetikleyen sadece hormon değişimleri de olmayabilir. Bazı kronik hastalıkların varlığı ya da düzenli olarak kullanılan bazı ilaçlar da genital bölge kararmasına sebep olabilir. Tetikleyici unsurlar tespit edilip ortadan kaldırılmadığı müddetçe, lazerle genital bölge beyazlatma ya da lazerle vajina beyazlatma tedavisi uygulansa dahi tekrar bu sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizin için hangi tedavinin daha doğru ve uygun olduğuna ancak yaptığımız görüşmeler, muayeneler ve tetkikler sonucu karar verebiliriz.

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma İşlemi İçin Doktor Ve Klinik Seçimi Neden Önemli?

Lazer teknolojisinin uzun yıllardan bu yana kozmetik, estetik ya da tedavi amaçlı kullanıldığını biliyoruz. Sunduğu başarılı ve etkili sonuçlar talep fazlalığına, talep fazlalığı da herkes tarafından yapılabilirmiş algısına yol açıyor. Lazer tekniğinin doğru anlaşılmadığı, uygulanmadığı ya da rastgele yapıldığı durumların tatsız sonuçlarını hep beraber medya üzerinden görebiliyoruz. Lazerle genital bölge beyazlatma ya da lazerle vajina beyazlatma gibi uygulamalar mutlaka alanında uzman doktorlar tarafından ve teknolojik ekipman gücüne sahip kliniklerde gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Kliniğimizde, lazer teknolojisinde son nokta olarak değerlendirilen ve birçok tedavide devrim niteliğinde sonuçlar sunan Femilift marka karbondioksit lazer cihazı kullanıyoruz. Genital beyazlatma, vajina sıkılaştırma gibi ihtiyaçlar için ayrı ayrı aparatlara ve uçlara sahip olan Femilift lazer; hastalara ağrısız ve anestezisiz tedavi olma konforu sağlıyor. Vajinal sıkılaştırmada olmasa da beyazlatma işlemleri için hastalarımızın talepleri doğrultusunda işlem öncesi anestezik etkisi olan kremler de kullanabiliyoruz. Bu tarz prosedürler; teknoloji, tecrübe ve alanında uzmanlık gerektiriyor. Kliniğimiz bu sebeple fark yaratıyor ve tercih ediliyor.

Vajina Beyazlatma Lazer İşlemi Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Lazerle genital bölge beyazlatma işleminin en büyük avantajı sonuçların hemen fark ediliyor olması. İlk seans sonrası değişim gözlemlenebiliyor. Bu da halliyle hastaları mutlu ediyor. Vajina beyazlatma lazer işlemi sonrasında en memnuniyet yaratan kısmı ise uygulamanın anestezisiz ve ağrısız gerçekleştirilebilmesi. Hasta gündelik hayata dönmek için uzun iyileşme süreçlerini beklemek zorunda kalmıyor. Ameliyatsız bir seçenek olması; cerrahi prosedürler karşısında endişe ve korku yaşayan hastalar için de cazip olabiliyor. Netice itibariyle vajina beyazlatma lazer işlemi sonrası hastalar kliniğimizden memnun ve mutlu ayrılıyorlar. Sonrası ile ilgili bize iletilen ya da yorumlarda paylaşılan herhangi bir komplikasyonun olmayışı doğru kişiler tarafından uygulandığı müddetçe lazerle genital bölge beyazlatma tedavisinin güvenli ve etkili bir seçenek olduğunu gösteriyor. Genital bölgenizdeki koyulaşma için estetik bir çözüm arayışındaysanız bizimle iletişime geçebilir; https://www.yuliyadoster.com/online-randevu/ bağlantısı üzerinden randevularınızı online oluşturabilirsiniz.

Son Yazılar

İdrar Kaçırma

Tıp literatüründe üriner inkontinans olarak...

Lazerle vajina sıkılaştırma

Lazer ile vajina daraltma yaptıranlar...

Doğum Sonrası İdrar Kaçırma

Bebeğin ve annenin sağlık güvenliği...

Görüntü bozukluğu

Bir kadın için doğum; hem...

Vajinal kuruluk

Vajina, cinsel ilişki esnasında sıvı...

×