Genital Güzelleştirme(Kombine Genital Estetik) | Op. Dr. Yuliya Doster - Kadın Hastalıkları Uzmanı

Genital Güzelleştirme
(Kombine Genital Estetik)

Genital Güzelleştirme (Kombine Genital Estetik) Nedir?

Kozmetik Jinekoloji ve Kozmetik Jinekolojik Cerrahi fonksiyonel problemlerin tedavisi ile birlikte görsel bozukluğun çözümünü de sağlar. Sıklıkla Kozmetik Jinekoloji iyi sonuç için bütüncül bir yaklaşım ile bir seansta birkaç estetik uygulama birden yapılması anlamına gelen Kombine Genital Estetik çözümleri önerir.İdrar kaçırma, vajina bollaşması, ilişki sırasında istenmeyen seslerin çıkması veya eskiye göre ilişkide his kaybı gibi fonksiyonel problemleri olan hastaların genelde beraber dokuların görüntüsü de bozuluyor.
Örneğin, doğumların etkisi ile vajinal bollaşma ve dokuların sıkılığını kaybetmesi ile birlikte perine denen vajinal girişte de şekil bozukluğu veya kötü iyileşmiş epizyotomi izleri olabilir. Bu hastalarda Vajinoplasti ile birlikte kombine olarak Perineoplasti de yapılmalıdır.Küçük genital dudakçik (labia minora) aşırı büyüklüğünde çamaşıra sürtünme, ağrı ve tahrişe bağlı sık enfeksiyon yanında hasta genelde görüntüsünden de rahatsız olur ve doku fazlalığı genelde sadece dudakçıklarda değil, klitorisi örten dokularda da vardır.
Bu hastalarda sadece labioplasti yapılırsa, fonksiyonel problem çözülse de doğal olmayan bir görüntü ortaya çıkar ve kozmetik sonuçlar tatmin edici olmaz. Burada Labioplasti ile birlikte kombine olarak Klitoroplasti de yapılmalıdır.Sonuçta genital estetik için başvuran hastaların genelde kombine tedavi yöntemlerine ihtiyacı var ve ancak bu şekilde ortaya istenen sonuç çıkabilir.Kombine estetik uygulamalar var olan fonksiyonel ve kozmetik sorunları çözerek mükemmel sonuç verir.

 • K. G. 24.05.2021
  Merhabalar hanımlar. Yuliye hanıma himenoplasti için görüşmeye gittim çok tedirgindim nasıl olucak nasıl gidicek diye var ya boşunaymiş o ttedirginlik gerçekten hiç düşünmeden gidin yuliye hanim işinin ehli birisi sempatik birisi ve asistanları olsun herkes işini yapıyor utanmaniza gerek yok ve çok memnun kaldım 6 haftalık bir süreçti kendinizi sıkmayin rahat olun işinize 1haftandan sonra devam edebilirsiniz hiç bir prblem yok tabi ki hal ve hareketlerinize dikkat edin onun haricinde gereksiz şupelerden uzak durun birşey olduğu yok relaks
  K. G. 24.05.2021
 • Y.G. 24.05.2021
  İnternetten kızlık zarı ameliyatı için doktor arayisindayken yuliya hanıma tesadüf olarak baktım, hasta yorumları görüşlerini okuduktan sonra şansımı denemek istedim randevu aldığım gibi telefonla on görüşme sağlandı, muayene gittiğimde ise güler yüzlerle karşılaştım, muayene takibince aramalarıma mesajlarıma daima cevap verildi 6 haftalık bir süreçte gerçekten iyiki diyorum gitmek isteyenlere korkusu olanlara tavsiyemdir işinin takibini yapan hastayla gayet iyi anlaşan bir doktor ve hemşireler. Hersey için teşekkürler
  Y.G. 24.05.2021
 • Ş. 20.05.2021
  Uzun araştırmalarım sonucu tanıştım sevgili doktorum ile. Himenoplasti operasyonu için. Gerçekten çok korkuyordum endişelerim vardı ama doktorum ve güzel ekibi operasyonun en başından sonuna kadar daima yanımdaydı. Kesinlikle hiç korkmama gerek yokmuş. Tamamen profesyonel bir ekip. Asla ağrım olmadı. 6 haftalık bir süreç sonunda tamamen eski hayatıma döndüm. Her gittiğimde beni güler yüzleri ile karşıladılar her seferinde çok ilgilendiler. Her şey için çok teşekkür ederim. Eğer böyle bir operasyon düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeden gidebilirsiniz.
  Ş. 20.05.2021
 • M. M. 17.05.2021
  Himenoplasti için çok araştırarak canım doktorumu buldum.Yuliya hanım,çok tatlı ve becerikli bir doktor himenoplasti düşünceniz varsa tavsiye ederim.Süreç hiç korktuğum gibi işlemedi.Sadece 5 gün bir batma hissettim ağrı kesici bile kullanmadan iyileşme dönemine girdim.Kesinlikle zorlayıcı bir süreç değil,sadece dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var onun dışında sadece 6 haftada spor,yüzme gibi aktivitelere başlayabiliyorsunuz.Eğer bu operasyonu düşünüp cesaret edemeyen bir kişiye bile yardımcı olursam çok sevinirim.
  M. M. 17.05.2021
 • G.M. 17.05.2021
  Labioplasti ameliyatı olmaya karar verdikten sonra doktorumu araştırıp buldum.3 Mayısta ameliyat oldum hafif ağrım ve sızım vardı ama ağrı kesicilerle fazla hissetmedim 1 haftada toparlandım 10 gün sonra işe başladım zorlayıcı bir süreç değil.Yuliya hanım çok tatlı ve alanında çok iyi bir doktor kesinlikle tavsiye ederim.Hergün her saat sorularıma cevap veren hemşire hanımlara çok teşekkür ederim. Eğer operasyonu düşünüp cesaret edemeyen varsa dr Yuliya’ya tereddütsüz ameliyat olabilir.
  G.M. 17.05.2021
 • İ. 17.05.2021
  Yulia Hanım ile internet araştırmalarım sonucumda tanıştım.eşimle birliktelik sırasında ağrılı bir ilişki yaşıyordum. Labioplasti+vulva ameliyatı oldum ve yaşadığım sıkıntılardan büyük ölçüde kurtuldum. Bununla beraber vajinal gençleştirme ve sıkılaştırma işlemi gerçekleştirdik 2 yıldır geciken reglim normal periyoduma döndü ve gelen akıntılarıma çözüm oldu. Hemşire ve doktor ilgisi mükemmel herkese tavsiye ederim. Aklınıza takılan herhangi bir soru için bile sıkılmadan arayabilirsiniz.
  İ. 17.05.2021
 • A. 07.05.2021
  Merhabalar, himenoplasti için araştırma yaparken karşıma Yuliya hanım çıktı , internetteki yorumlara bakarak hemen randevu aldım iyi ki de almışım , kendisi ve ekibi beni o kadar güzel karşıladı ki o zaman işte tamam aradığım yer burası dedim, en başından tedavi sürecinin sonuna kadar benimle hem hekimliği hem de duygusal yaklaşımı ile çok güzel ilgilendi, kendisine ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim.
  A. 07.05.2021
 • M. 26.04.2021
  27 yaşındayım ve sürekli ertelediğim labioplasti operasyonu için Yuliya Hanım'a başvurdum, kendi kliniğindeki ameliyat sonrası yatmaya gerek kalmadan aynı gün içinde eve döndüm. Tedavi boyunca yaptığı detaylı açıklamalar ve verdiği doğru ilaçların etkisi ile 23 gün gibi kısa bir sürede iyileşme sağladık.
  M. 26.04.2021
 • F. 30.03.2021
  Ben 2017 yılında yakalandığım meme kanserinden dolayı erken menepoza girmek zorunda kaldıgım için vajinamda oluşan kuruluk sebebi ile tavsiye uzerine yuliya hanımla tanıstım ve bana uyguladıgı tetavı ,3 seyans lazer tedavisi gördüm ve Allaha çok sükür ki sorunlarıma çare buldum , basta yuliya hanım ve ilgili hemşirelerine çok teşekkür ediyorum iyiki sizi tanıdım
  F. 30.03.2021
 • N. 23.02.2021
  İnanın bütün kadınların bir kez Yuliya hanımı görmesi gerekiyor biz kadınlar özel kişisel durumlarımızı kimseyle paylaşmadığımız için sağlık yönünden daha başka sonuçlara ulaşıyor ben de herkes gibi çekinerek utanarak Yuliya hanıma geldim 3 çocuk annesi ve normal doğum yapmış bir kişiyim e zamanla genital bölgesinde inanılmaz hasarlar hissizlik ve görüntü bozukluğu oluştuğu için bi çare internetten araştırmalara koyuldum sonra karşıma bu güzel insan çıktı bi cesaret yanına gittim ilgileri çok güzel di ve hiç utanılacak birşey olmadığını doğumlarda bunların olabileceğini herşeyi anlattı ve ameliyat olmaya karar verdim bu süreçte birlikte ilerledik zaten ameliyatım bir gün içinde oldu ve bitti aynı gün evime geldim ilk haftayı geçirdikten sonra herşey yoluna girdi ve son kontrolümü de yaptık artık eski halimden eser yok kendime güvenim geldi kadın olduğumu tekrar hissettim teşekkürler Yuliya Doster hayatımı güzelleştirdiğin için ve çalışma ekibininde göstermiş olduğu anlayış ve ilgi içinde tabiki
  N. 23.02.2021
 • S.K. 06.02.2021
  Ben bu operasyonu yıllardır çok istiyordum. 4 doğum yaptım. Tabiki normal doğumların biz kadınlara bıraktığı eser vajina genişlemesi ve idrar kesesi sarkması. Çok araştırdım ama bildiğiniz gibi değil sonunda dr yuliya hanıma ulaştım. Muayene süreci,bilgilendirmeleri,ilgisi alakası, sıcaklığı hepsi gerçekten sorunsuzdu. Hemşire arkadaşların güler yüzü, her aradığımda ilgiyle cevaplamaları.hepsi gerçekten çok iyi. Hastanemi kendim seçtim.Operasyonum hiç beklemediğim kadar rahat geçti. İki gün hafif ağrılarım oldu. 1 haftada tamamen ayaktaydım. İyileşme sürecim 6 haftada tamamen bitti. Benim için en önemli şeylerden biride spora ne zaman döneceğimdi. İki ay gibi kısa sürede sporumada başladım.2 haftada bir kontrollere çağrıldım mesela bu çok iyiydi. Şuan hersey yolunda. İstediğim sonucu aldım. Benim gibi bu sorunu yaşıyorsanız hiç düşünmeden vajinoplasti olun. Tabiki bu işin uzmanı Yuliya Hanımda olun. Gözünüz kapalı hemde. Dr Yuliya hanım ve ekibine çok teşekkürler
  S.K. 06.02.2021
 • E. 28.12.2020
  Merhaba.Ben 36 yaşındayım Bursada yaşıyorum.10 yıl önce normal doğum yaptım. Doğum esnasında vajinam çok hasar aldı. Uzun araştırmalarım sonunda Yuliya hanıma yapılan yorumları gördüm bana çok güven verdi. ilk randevuda ameliyata karar verdik. Hastanemi kendim seçtim. 2 ay önce Vajinoplasti,Perineoplasti,Labioplastiyle birlikte Kliteroplasti ameliyatı oldum. Ilk iki gün biraz ağrılarım oldu. Bir hafta yatarak dinlenmeye çalıştım. Sonra tamamen ayağa kalktım.2 haftada bir kontrollerine gittim. Herşey yolunda gitti çok şükür 6 haftada tamamen normal hayatıma döndüm.Bu tür sorununuz varsa daha fazla zaman kaybetmeden çözmenizi tavsiye ederim. Ameliyat süreci ve sonrası bizim kafamızda büyüttüğümüz kadar zor değil inanın. Sağlıklı günler dilerim.
  E. 28.12.2020
 • Y.S. 21.12.2020
  Kadın doğum doktorumun tavsiyesi üzerine Yuliya Hanıma randevu aldım. Hiç yorumlarını bile okumadım çünkü kendisi hakkında o kadar güzel ve mükemmel yorumlar aldım ki aklımda hiç soru işareti yoktu randevuya katılırken. Tam beklediğimin ötesinde ilgi, alaka, güzel karşılama, sorularımın cevaplarını çizerek şema şeklinde göstererek soru işaretleri bırakmadan bir iletişimle karşılaştım.Aradığımda yada mesaj gönderdiğimde anında cevap vermesi mesajlarıma arayıp tamamen açıklama yapması beni çok mutlu etti. Rahatsızlığım idrar kesesinin sarkması ve çoklu ve sık aralıklı doğum geçirdiğimden dolayı genital bölgemde defarmasyon olmuştu. Yuliya Hanım o kadar işinin ehli ve profesyonel bir hekim ki beklentimin fazlasıyla sonuç aldım. Bir ameliyatda 4 işlem yaptı iki işlem dışında et beni yakma ve minera spiralda uygulandı ve gayet mükemmel sonuçlar aldım. Hiç düşünmeden tercih edeceğiniz bir hekim güler yüzü ve samimi ortamda karşılaşacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.
  Y.S. 21.12.2020
 • B.E. 23.12.2020
  Yuliya hanıma vajinoplasti +perine ameliyatı için başvurdum öncelikle bu süreçte bana gösterdiği güler yüz ve samimiyeti için teşekkür ederim bana uyguladığı tedavi ve sonrasındaki takibi gerçekten mükemmel aldığım sonuç harika keşke bu kadar geç kalmasaydım iyiki tanımışım iyiki bu ameliyatı olmuşum ameliyattan sonra iki gün içinde normal günlük hayatıma devam ettim benim ayrıca vajinal bollasma haricinde 3.doğumumda anüs bölgemde çatlak oluştu ve beni çok rahatsız ediyordu inanılmaz ağrı duyuyordum yuliya hanıma çok teşekkür ederim bu ameliyatla bağırsak hareketlerimide düzene koydu ve o sikayetimde ortadan kalktı sonuç olarak çok iyi ve çok mutluyum hala aklınızda soru işaretleri varsa kesinlikle düsünmeyin ve yuliya hanımla görüşün çünkü kendisi mükemmel bir doktor ayrıca hasta mahremiyeti ve gizlilik konusunda çok iyi bir kurum almış olduğum hizmetten çok memnun olduğumu belirtir tekrar tekrar teşekkür ederim.
  B.E. 23.12.2020
 • F.D. 07.12.2020
  Ben labioplasti ve klitoroplasti ameliyatını birlikte oldum. İç dudaklarımdaki sarkmalar özellikle dar kıyafetler giydiğimde çok fazla rahatsız ediyordu, görüntüden de çok rahatsızdım ve bu durum beni psikolojik olarak da etkilemeye başlayınca bu ameliyatı olmak için aylarca araştırma yaptım. Doktor seçerken özellikle yorumlara dikkat ettim. Yuliya Hanıma yapılan hasta yorumları, aldığı eğitimler beni çok tatmin etmişti. Daha sonra randevu alarak kendisiyle görüştüm. Samimi ve rahat tavrıyla ilk andan itibaren kendisine güven duydum. Açıklamalarıyla kafamdaki her soruyu yanıtladı. O an o kadar güven duydum ki hemen ameliyat tarihi aldık. Ameliyat olurken en korktuğum şey anesteziydi ama onda da korkulacak hiçbir şey olmadığını gördüm çünkü çok samimi, rahat ve sıcak bir ortamdı korkularım tamamen gitti. Herkes çok fazla ilgiliydi benim için en önemlisi de buydu. Ameliyat bana sanki yarım saat sürmüş gibi geldi ve çıktığımda çok iyi hissediyordum ağrım bir tek 2.gün oldu onun dışında sadece sızı şeklindeydi. 3 gün çok iyi dinlendim hep yattım, söylenenlere uydum ve temizliğime çok dikkat ettim. 1 hafta içinde rahat yürüyebiliyordum. Sık sık kontrole gittim. Hemşirelerin ilgisi, doktorumun takibi iyi ki onu seçmişim dedirtti. Onun kapısını çaldığım için çok şanslıyım. 5 haftada tamamen iyileştim diyebilirim. Sonuçtan çok memnunum yaptırmak isteyen herkese Yuliya Hanıma gitmelerini ve çekinmemelerini öneririm. Problemsiz harika bir süreç geçirdim. Bundan sonra kadın doğumla ilgili her şey de benim doktorum kendisi, gideceğim tek adres. Kendisine ve ekibine çok çok teşekkür ediyorum.
  F.D. 07.12.2020
 • B.Z. 24.11.2020
  Bir gece vajina daratma işlemi için araştırma yaparken yuliya hanim denk geldi yorumları okudum ve de randevu aldım ilk önce çekindim utandım ama iyiki yuliya hanimi tercih ettim muayenede vajina daraltma işlemini söylemeye çekindim ama o okadar mükemmel bir doktor ki benim neden gittigimi anladı birde idrar kaçırma problemim vardi benimle konuştu herseyi ayrıntılı bir şekilde anlattı ameliyat oldum hic bir problem kalmadı vajina bolluğu eşimle ilişkimize cok yansımıştı artık ilişki zamani bile uzuyordu normal degildi ameliyatın 4. ayındayim ve cok şey değişti eger benim gibi idrar kaçırma probleminiz ve vajina bolluğu varsa kesinlikle çekinmeden yuliya hanimi tercih edebilirsiniz hem kendisi hemde hemşireler cok ilgili saat kaç olursa olsun iletişime gicebiliyorsunuz ben hayatımın şansı diyorum yuliya hanima bundan sonraki hayatımda da olacak bir doktor tesekkur ediyorum
  B.Z. 24.11.2020
 • N. 14.10.2020
  Ben idrar kaçirma vajinal genişlik ve dudak sarkıklıgı ameliyatı için araştırma yaparken Yuliya hanımı gördüm ve araştırdım arkadaşımın tasıyesi üzerinde kendisıyle görüştüm beni Güler yüzlüyle karşiladı ve yapılması gerekenleri bana detaylı bir şekilde anlattı bende kendisıne güvendim ameliyatımı oldum benimki üçlü bir ameliyat olmasına rağnen kolay oldu ameliyat sonrası üzgün dinlendim daha sonra temizliyime dikkat ettim altı hafta sora tamamen iyileştim hem idrar kaçırma hemde estetık yönden çok güzel sonuç aldım rahatlıkla gide bilirsınız bence.
  N. 14.10.2020
 • E. 03.09.2020
  Labioplasti ameliyatı yapmayı yıllardır düşünüyordum fakat nasıl olacak diye aklımda bir çok sorular vardı ve yapmaya korkuyordum. Yuliya doktorun labioplasti hakkında videosunu izledikten sonra bir çok sorum cevaplandı. Randevuda Yuliya doktor ameliyat ve iyileşme sürecini çok detaylı anlattı ve korkularım da gitti. Yuliya'nın ve hemşirelerin pozitif enerjileri, anlayışları, profesyonellikleri hoşuma gitti ve güven verdi. Ameliyat gününün akşam hastaneden taburcu oldum. İlk gece sadece biraz ağırı vardı. Dört gün sonra oturabiliyordum, bir hafta sonra rahat yürüyebiliyordum. Şu an ise bir ay geçti ve hafif spora başladım, ağırı hiç yok ve çok rahatım. Labioplasti ameliyatı hakkında tereddütünüz varsa Yuliya doktordan randevu almanızı tavsiye ederim, tüm ekip hastalarla son derece profesyonel ilgileniyorlar.
  E. 03.09.2020
 • Y. 03.09.2020
  Merha ben uzun bir suredir Labioplasti ameliyatı olmak istiyordum fakat aklımda bir çok soru işareti vardı Bu amelıyatı yapacak kişilerin az olması ve doğru doktor tercihi yapmak istediğim sonucu almak gibi bir çok endişem vardı Uzun araştırmalarım sonunda Dr Yuliyayı tanıdım çok rahat ve kısa bir surede randevu alıp gorusmeye gittim Gittiğimde son derece guler yüzle karsılandım samimi ve sıcak bir ortam vardı Sıkıntımı çok rahat bir sekilde anlatıp aklımdaki tum sorulara ve endişelere cevap aldım bir diğer konuda benım için bu konunun mahremıyetiydı bu konuda da bana saygıyla yaklastılar ve şimdi ameliyat sonrası sonuc mukemel tam istediğim gibi oldu boyutu herseyı ameliyat konudun da ise hiç korkunuz olmasın gercekten bunu samimiyetle söyluyorum sadece hafıf sızı seklinde agrılarım oldu sabah ameliyat olduktan sonra tek basıma kimsenın desteğine ihtiyaç duymadan aksama doğru taburcu olabildım bu ameliyatı olmak isteyen herkeze Dr yuliyayı tercıh etmelerini oneririm kendisi işinin ehli biri ilgili sizi dinleyip sorularınıza acıklayıcı ve samimi cevaplar ala bileceğiniz bir...
  Y. 03.09.2020
 • A. 01.09.2020
  Yaklaşık iki ay önce himenoplasti (kızlık zarı dikimi) için görüşmeye gittim, çok tedirgindim çok korkuyordur ve karar vermem çok uzun bı sure almışdı.randovudan önce hemşire hanımı aradığımda tedirgin oldugumu anlamisdi ve direk Yuliya hanımla konusdurmuşdu.l beni.Randovuda hemşire hanımlarla gorüşdüm konuşduk uzun uzun sakinleşdirdiler beni doktor hanımla gorüşdüm hemen işlem için alındım. İşlem yapıldı uyandığımda hemşire hanımları yanımda otururken gördüm çok sevindim samimiyyetleri ve ilgileri için.bir hafta sonra kontrole geldim ve o bir haftada hiç bir ağrı sızı yaşamadı.Saat kaç olursa olsun bı sorum olduğunda aradım hemen bilgi verdiler çok ilgilendiler dün son kontrolümü oldum ve her şey çok güzel geçdi.Bu iki ayda tek bir ağrı sızı rahatsızlık yasamadim.Sorunum ne olursa olsun gözü kapalı tercih edeceğim tek doktor Yuliya hanim. İşlem yaptırmak isteyen tedirgin olan herkes hiç ertelemeden gide bilir.Hizmetinizden ilginizden dolayı çok teşekkür ederim
  A. 01.09.2020
 • E. 28.08.2020
  Ben labioplasti vajinoplasti ve bartolin ameliyatlarının hepsini aynı anda oldum yuliya hanım bütün süreci itinalı bir şekilde anlattı şuan 7 hafta oldu sadece ilk hafta biraz ağrı hissettim daha sonra hiç ameliyat olmamışım gibi normal hayatıma geri döndüm Yuliya hanıma ve hemşiresi Ebru hanıma her aradığımda ulaşabildim gösterdikleri ilgiden teşekkür ederim. Eğer bu ameliyatları düşünen varsa biran evvel yaptırsın derim.
  E. 28.08.2020
 • A. 22.08.2020
  3 normal dogum sonrası vajina problemlerim beni cok rahatsiz etmeye başlamıştıameliyat olmalimiyim diye uzun süre kararvermekte zorlandım. Bir anda gelen cesaretle yuliya hanıma gittim ve ameliyat planimi yaptık.suan ameliyatımın üstünden 6hafta geçti ve son kontrolünü oldum. Ameliyat süresinde ve sonrasında doktorumdan ve ekibinden çok memnunum. Bunu düşünenlere tavsiyem sakın ertelemeyin.
  A. 22.08.2020
 • D. 03.08.2020
  Yaklaşık 1 ay önce himenoplasti(kızlık zarı dikimi) oldum. İlk başlarda çok tedirgin ve korkuyordum ama Yuliya hanımın ve hemşirelerin ilgisiyle bu süreci herhangi bir sorun yaşamadan atlattım. Her merak ettiğim soruda saat kaç olursa olsun kesinlikle bana ulaşıp yardımcı oldular muayene ortamı çok hijyenik ve güvenilir beni asla mağdur etmedikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Kesinlikle içimi rahatlatan, sorunsuz ve ağrısız bi operasyon oldu düşünenlere tavsiye ediyorum.
  D. 03.08.2020
 • P.S 01.08.2020
  4 ay önce labioplasti ve klitoroplasti ameliyatı oldum.Suan görüntüsünden cok cok memnunum kendisine teşekkür ederim.Isteyenler hic düşünmeden randevu alsın
  P.S 01.08.2020
 • Z. 30.07.2020
  İki senedir araştırma içindeyken internette Yuliya hanımla karşılaştık ve oluşumuz yorumlardan etkilenerek aramaya karar verdik Aradık randevu aldık ve ilk randevuda kafamızda büyüttümüz Labioplasti ameliyatı ile ilgiligili bizi rahatlattı bilgiler verdi ve 10 gün içinde ameliyatımızı olduk çok güzel geçti hiç korktuğuM gibi Değildi ağrım neredeyse hiç olmadı Çok güzel sorunsuz bir süreç geçirdim iyili Yuliya hanım diyorum böyle bir sorunu olanlar lütfen ertelemeyin ve korkmayın Kendinizi önce Allah’a sonra Yuliya Hanıma emanet edin
  Z. 30.07.2020
 • M.A 25.07.2020
  Merhaba ben yeni kızlık zari dikimi yaptırdım mahrumiyetin saklı ve cok güleryüzlü hem hemsireler hem doktor cok güleryüzü ve benimle cok ilgilendiler kızlık zarımı diktdikten sonra cok rahat ettim ve hic aci cekmedim benimle cok ilgiendiler gecte olsalar hep aradim actilar telefonu col memnum ve herkese tavsiye ederim
  M.A 25.07.2020
 • A.K. 01.07.2020
  Uzun yıllardır olmak istediğim labioplasti operasyonu için Doktor ararken buldum kendisini İyi ki de Yuliya Hanımı tercih etmişim, ilgisi,içtenliği,hasta gizliliği,telkinleri,önerileri,ve en önemlisi başarısı tek kelimeyle çok memnun kaldım harika bi süreç geçirdim, Asistanları da son derece ilgili güler yüzlü, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Labioplasti düşünüyorsanız kesinlikle hiç şüphesiz uğrayabileceğiniz ilk durak.
  A.K. 01.07.2020
 • S.N 24.06.2020
  (kalıcı kızlık zarı dikimi)gerçekten kalıcı bilgilerim gizli dokor hanıma ve hemşirelere rahatlıkla hemen ulaşa biliyorum ortam çok temiz herşey titizlikle yapılıyor hemşirelerde doktor hanımda çok içten ilgileniyorla hiç aksatmadanda takip ediyorlar ben çok memnun kaldım bütün hastalara tavsiye ederim kesinlikle Yuliya Dostere gelin .Herşey için çok teşekkür ederim
  S.N 24.06.2020
 • A.H 20.06.2020
  Merhabalar. Ben himene(kızlık zarı dikimi) işlemi oldum. Doktorun ve hemşiresinin ilgisi ve açıklayıcı anlatımımın dışında bu kadar korkulup büyülülecek birşey olmadıgınıda anlamış oldum. Hiç bir kişisel bilginiz hiçbir yerde paylaşılmadıgı gibi kesinlikle acısız bir işlem. Sorunsuz bir Operasyon geçirdim düşünen kişilere doktorumu kesinlikle tavsiye ediyorum.
  A.H 20.06.2020
 • M. 22.06.2020
  Я узнала о своей беременности очень рано – когда плоду было всего 5 недель. Юлия очень тщательно провела наблюдение и дала подробные рекомендации. К сожалению, спустя еще 3 недели стало понятно, что плод не развивается. Юлия отследила это на раннем сроке и провела процедуру прерывания беременности. Хочу поблагодарить Юлию за ее деликатность, за то, что объяснила все-все процессы, успокоила и поддержала. Она разъяснила мне всю ситуацию, 15% беременностей не оканчивается успехом, это не зависит от женщины, мужчины и их врача. Мы не можем контролировать все процессы в природе. Также Юлия объяснила мне, что есть большой шанс получить здоровую беременность, все анализы в порядке. Сама процедура прошла очень хорошо, безболезненно. Я полностью восстановилась уже через неделю.Юлия, большое Вам спасибо за профессионализм и поддержку! Продолжаю у Вас наблюдаться и полностью доверяю Вам как врачу.
  M. 22.06.2020
 • S.Z. 22.05.2020
  Başta çok tedirgin gittim açıkçası ama güler yüzlülüğü sabırlılığı ile hayran kaldığım bir doktordu hymenoplasti surecim ve sonuclarım harikaydı tekrar hayata dönemimi korkularımı yenmemi başardı kendisine sonsuz teşekkürler
  S.Z. 22.05.2020
 • K. 26.12.2019
  3 yıl önce tesadüfen tanıdığım Yuliya hanım la daha o günkü memnuniyetimden dolayı genital bölge rahatsızlıklarımın çözümü için tekrar görüştüm konuyla alakalı en küçük detayı tatlı diliyle anlattı açıkladı ve vajinoplasti-perinoplasti-idrar kaçırma cerrahi tedavisi olarak kombine ameliyatımı oldum sonuçtan son derece memnunum.Yuliya hanıma , Burcu hanıma ve Esen hanıma emeklerinden, ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Konusunda uzman bir hekim arayana Yuliya hanım ı tavsiye ederim..
  K. 26.12.2019
 • C.B. 23.12.2019
  Merhaba. İç dudaklarımda olan sarkma ve kararmalar beni görüntü olarak çok rahatsız ettiği için labioplasti işlemi olmaya karar verdim. Uzun bir araştırma sürecinden sonra Dr. Yuliya Hanıma karar verdim. İlk muayeneye çok çekinerek ve utanarak gitmiştim. Ancak sonra hem kendisinin hem çalışma arkadaşlarının gerek güler yüzlü oluşu, gerekse ilgili ve rahat tavırları beni de çok rahatlattı. İşlem esnasında en çok tedirgin olduğum konu anesteziydi ama hiç endişelendiğim gibi geçmedi. Uyandığımda her şey bitmişti ve çok fazla ağrım sızım olmadı. İşlemden sonraki 10 günlük süreçte sık sık kontrole gittim. En ufak konularda bile hem Burcu Hanım hem de Esen Hanım aracılığıyla doktor hanımla iletişim kurabildim. Hafta içi, hafta sonu, gece gündüz demeden aramalarıma ve mesajlarıma yanıt verdiler. Bir hafta sonu küçük bir kanamam olmuştu ve Esen hanım hemen muayenehaneye gelip beni iyi olduğumdan emin olmadan göndermedi. Labioplasti işlemi düşünüyorsanız ve sıcak ilgili bir ekip arıyorsanız Dr. Yuliya Hanım ve ekibini tavsiye ediyorum. Buradan da tekrar hepsine teşekkür etmek istiyorum.
  C.B. 23.12.2019
 • M.D 20.12.2019
  merhabalar.benim sorunum normal doğum sonrası yaşadığım sorunlardı.bu durumu görüşmek için doktor arıyordum ama yaşadığım şehirde yoktu. bende internet üzerinden bursada yuliya hanıma ulaştım.randevu aldım ve görüşmeye gittim. ilk defa gitmeme rağmen ameliyet için ikna olmuştum. detaylı bir şekilde herşeyin açıklamasını yaptı.ameliyat günü belirledik ve kombine genital estetik ameliyatını oldum.çok başarılı geçti başka şehirden gelmeme rağmen akşam evime dönebildim. her zaman telefon ile ulaşabıldım. sorunlarımdan kurtuldum ve memnunum.kesinlikle bu konuda tavsiye edebileceğim başarılı bir doktor.
  M.D 20.12.2019
 • M.K. 17.12.2019
  Yuliya Hanımı internette labioplasti ve kalıcı onarım hakkında bilgi almaya çalışırken doktor takvimi sayfasında gördüm ve kendisini telefonla konu hakkında bilgi almak için aramıştım ve hemen dönüş yapıldı. Açıkcası ilk başta çok fazla tereddütlerim ve korkum olduğu için toplumumuzda böyle operasyonlara çok sıcak bakılmadığı için kararsız kalmıştım lakin kendisiyle yüz yüze muayenesine görüşmeye gittiğimde beni o kadar çok rahatlatmıştı ki tüm sorularımı cevapladı. Mayıs ayında gitmiş olduğum kontrole cesaret edip aralık ayında tekrar görüşüp ameliyat olmaya karar verdim ve hastaların mahremiyetine o kadar çok özen gösteriliyorki tekrardan iyiki kendisini seçmişim. Ameliyat öncesinde beni kendisi çok rahatlattı ve stres olmamam konusunda çok yardımcı oldu. Labioplasti ve hymenoplasti ameliyatım sonrasında şiddetli hiçbir ağrım olmadı 1 gün dinlendim ve rahatlıkla işime devam edebildim. Ameliyat sonrasında herhangi bir soru sorduğum zaman anında hiç bekletmeden cevap vermesi ilgilenmesi sorunumu çözmesi ve ilgili alakalı olması da benim için çok önemliydi ve bu konuda yuliya hanım gerçekten çok titiz. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Hasta mahremiyeti ilgisi, bilgisi ve tecrübesi için.
  M.K. 17.12.2019
 • H.A. 27.11.2019
  Merhaba. İç dudaklarda olusan sarkmalar hayatımı resmen kabusa cevirmisti. Görüntüsünden o kadar rahatsızdım ki neredeyse aklımdan cıkmiyordu. 3 yıl boyunca labioasti ameliyatı icin doktor arastirdim surekli ancak bir turlu bu ameliyata yanaşamıyordum çünkü bircok endiselerim vardi. Ameliyattan sonra nasıl bir görüntüsü olur, enfeksiyon kapar mıyım, hemen iyilesir mi gibi endiselerim vardı ayni zamanda cokta utaniyordum görüntüsünden. Ancak evlendikten sonra esim gorecek korkusuyla labioasti ameliyatı olmaya karar verdim. Çünkü görüp benden soguyacak diye korkuyordum bunu yasamamak icin Bursa'da labioplasti ameliyatı yapan doktorları arastirmaya başladım ve yuliya hanıma gitmeye karar verdim. Randevu almak icin internetten numarayi aldim ve mesaj attim. Yuliya Hanımın sekreteri Burcu Hanım hemen geri döndü ve bilgi verdi. Burcu Hanımla ilk konusmada o sicakligi aldim kendisi cok sicak konusmustu ve biraz olsun korkularim gecmisti ve randevu tarihini ayarladik muayene icin. Muayene gittigim gün yolda hep aklimda acaba doktor Hanım beni nasil karsilar diye de endiseliydim. Iceri girdigim an o kadar sicak karsiladi ki Yuliya hanım artik rahatlamistim. Daha ben sormadan aklimdaki tum sorulari yanitlamisti ve o guveni o kadar aldim ki ameliyata kesin karar verdim. Ameliyat gunude cok ilgiliydi Yuliya Hanım. Ameliyattan sonrada kendisine istedigim an ulasabildim. Ve simdi kontrolden donuyorum sonuctanda cok memnunum. Kesinlikle labioplasti ameliyati olmak isteyenlere Yuliya Hanımı tavsiye ediyorum asla utanmaniza endiselenmenize gerek yok.
  H.A. 27.11.2019
 • Z.E 19.09.2019
  Labioplasti ve klitoroplasti olmak uzere 2 islemden olusan operasyonumu Op. Dr. Yuliya Doster gerceklestirdi. Surecin en basindan sonuna kadar ilgiliydi. Operasyon oncesi kontrolde yapilacak islemlerle ilgili ve sonraki surecle ilgili detayli bilgilendirildim. Operasyondan sonraki surecte de kendisine istedigim an ulasabildim. Operasyonun uzerinden 20 gun gecti ve sonuctan cok memnunum. Labioplasti ile ic dudak nerdeyse yok hale getirildi ve klitoroplasti ile klitorisin uzerindeki fazla doku alindi bu da duyarliligi artirici bir sey; haliyle saglikli bir islem. Kendisi cok guler yuzlu ve isinin ehli oldugu icin tanistiginiz ilk andan itibaren guven veriyor. Vajina estetigi olmak isteyen herkese kendisini tavsiye ederim.
  Z.E 19.09.2019
 • S.E 16.09.2019
  Yuliya hanım ve çalışma arkadaşları çok güler yüzlü, tatlı ve ilgililer, labioplasti ameliyatı için görüştük ve ameliyat olmaya karar verdim. 2 haftalık süreci geride bıraktık ve gerçekten çok memnunum ağrım sızım neredeyse hiç olmadı şimdi bile sonuçtan çok memnunum gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum iyi ki yollarımız kesişti her şey için çok teşekkür ediyorum ❤️
  S.E 16.09.2019
 • G.A 22.06.2019
  Yulia Hanıma vajinoplasti ameliyatı için gittim. Ameliyatla ilgili sürecin nasıl olduğunu neler yapılacağı kısacası gerekli her türlü bilgiyi benimle paylaştı. Ameliyatı oldum gayet başarılı geçti. Ameliyat öncesi ve sonrası doktor hanımın ilgisi yönlendirmeleri hastasına yaklaşımı iletişimi doğru karar verdigimi gösterdi. İşinde uzman harika bir doktor. Bu ameliyatı olmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim başka doktor aramasınlar
  G.A 22.06.2019
 • İ.U. 01.06.2019
  Yulia hanım ile yaklaşık 3 hafta hafta önce tanıştım vajinoplasti Hakkin da bilgi aldım hastaya yaklaşımı konuya olan hakimiyeti ve inanılmaz sevecen tavrı karşısında 30 mayis ta ameliyat oldum ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi inanılmaz guzeldi.. iyi ki yollarımız sizinle kesişti sizin sayanızda daha sağlıklı bir evlilik hayatım olucak cok teşekkür ederim ❤❤
  İ.U. 01.06.2019
 • B.Y. 29.04.2020
  Internette yaptığım uzun soluklu araştırmalar karşısında karşıma çıkan en donanımlı ve tecrübeli doktor olduğunu düşündüm ve randevu aldım ilk randevular ile düşüncelerimde haklı olduğumu anladım ve Yuliya hanımın profesyonelliğini daha da farkına vardım Yanında en az Yuliya hanım kadar benimle ilgilenen Esen hemşire de bir o kadar başarılı ve ilgiliydi. Olabilecek her durum ile ilgili önceden bildirildim ve her dediğinin fazlasıyla daha iyisini yapması ile çok memnun kaldım Ben tek seferde bir çok operasyon oldum ve hem operasyon öncesi hemde operasyon sonrası kontrollerde tek kelimeyle ilgi ve alaka muhteşemdi Eğer ki sizin de kadın hastalıkları ve doğum alanındaki herhangi bir probleminiz var ise tereddütsüz ilk adres Yuliya doster olmalı çünkü tecrübe yanılmaz en iyi operasyonu ve en iyi muameleyi göreceğinizden emin olabilirsiniz
  B.Y. 29.04.2020
 • N.Ş. 17.04.2020
  Öncelilkle Yuliya hanım harika bir insan, uzun zamandır labioplasti ameliyatı olmak istiyordum araştırmalar sonunda Yuliya hanım’ı keşfettim, görüşmeye gittiğimde Esen hanım ve Yuliya hanım tarafından güzel ve güler yüzle karşılandım. Ameliyat tarihi alındı ve ameliyatımı oldum 2 ay sonra gelişen değişim sonucu çok memnun kaldım.pisikolojik olarak çöküşte olduğum bu durumdan beni kurtardığı için çok teşekkür ederim,bu ameliyatı olmak isteyen herkese sizi önerebilirim iyi ki varsınız. başarılarınızın devamını diliyorum.
  N.Ş. 17.04.2020
 • S.R. 06.03.2020
  Yuliya hanima uzun süredir beni(bizi) rahatsiz eden vajinal kaslarda gevşeklik sebebiyle arastirma sirasinda rastladim. Sehir dışından da olsa bana en yakin il olmasi,doktor hanimin bu konuya ozellikle eğilmesi bu konu üzerine egitimler almis olmasi beni yönlendiren kriterler oldu. Muayene olduğumda durumumu anladi,bana da ne derece oldugunu anlatti.Detayli olarak muayene edip ,sadece normal dogum yapanlarda degil genetik olarak,hamilelige bagli ve zaman icindede olusabilecegini anlatti. Gecen hafta ameliyatimi oldum tahminimden cok cok daha kolay oldu . 3 gun sonra tamamen iyilestim diyebilirim. Sehir disindan gelip bi gece kalip döndüm. Bir hafta sonra toplu tasimayla kontrole gelecek kadar iyiydim.Yuliya hanima samimiyeti,surekli bilgilendirmesi icin cok tesekkur ediyorum, Esen hemsireye de her konudaki yardimlari icin tesekkur ederim. Boyle bir sıkıntısı olan arkadaslara tavsiyem kafanizda kurmayin ,ertelemeyin en azindan muayenenizi olup sorunu öğrenin.
  S.R. 06.03.2020
 • F.Ş. 26.02.2020
  2 sene önce erken doğum yaptım.o dönemin verdi stres yoğunluk ve yorgunluktan hep erteledim. 1 hafta önce hem vajinoplasti hem labioplasti ameliyatı oldum. Aynı gün hastaneden taburcu oldum. Gerekli bilgilendirme ve iyileşme süresi hakkında konuşmamız ve yuliya hanımın samimiyeti esen hanımın yardımlarıyla iyileşme sürecine girdim.genital operasyon düşünen herkese yuliya hanım ile görüşmesini tavsiye ederim.
  F.Ş. 26.02.2020
 • A.D.
  Yuliya hanım ; labioplasti ve vajinoplasti ameliyatımı gerçekleştirdi bu süre içerisinde kendisinden çok memnun kaldım güvenilir ve ilgili bir doktor herkese tavsiye ediyorum..
  A.D.
 • E.  01.04.2019
  Yuliya hanım tanıdığım nadir insanlardan biri bundan 3 hafta önce miyom ve kist ameliyatı oldum yanısıra laproskopi operasyonu oldum yuliya hanım güler yüzü ve uzman ekibiyle harika bir iş çıkardı içten samimi ne zaman arasam sorularımı içtenlikle cevaplayan harika bir doktor iyiki sizi tanımışım Yuliya Doster sevgiyle kalın 😊😊
  E. 01.04.2019

GENİTAL GÜZELLEŞTİRME (KOMBİNE GENİTAL ESTETİK UYGULAMALARI)

Görüntü bozuklukları ile birlikte idrar kaçırma, haz azalması, sık enfeksiyon ve ağrı problemleri gibi kombine şikayetlerin çözümü kombine cerrahi ve cerrahi olayan yöntemler ile çözülebilir. ⠀

PERİNEOPLASTİ + VAJİNOPLASTİ + LABİOPLASTİ

Son yıllarda genital estetik ve kozmetik ameliyat olan kadınların sayısı giderek artmaktadır. Bir yandan çalışan kadın sayısının artması ile birlikte kadınların maddi olanakların artması, diğer yandan da medyada ‘’güzellik standartların’’ normal olan tek seçenek gibi sıkça dayatılması, kadınların gelişen estetik cerrahinin değişik alanlarda sunulan ‘’daha genç ve güzel’’ olma prosedürlere daha sık başvurmasına neden oluyor. Elbette, insan vücudun her bir alanı, genital bölgeler dahil, kendine hastır ve tek bir güzellik standardı yoktur. Ancak genital bölgenin görüntüsünden rahatsız olan kadınlarda da kendine güvenmeme durumu, çeşitli psikolojik sıkıntılar ile birlikte partner ile olan ilişkide problemlere de yol açmaktadır. Genital estetik cerrahi sonrası kadınların özel bölgeler ile ilgili endişelerin ve güvensizliklerin azalması, memnuniyetin ve hayat kalitesinin arttığını belirtmesi de ‘’güzellik standartların’’ tartışmalı ve göreceli olsa da, genital estetiği gerekli ve haklı kılan en önemli sebeptir.

Labioplasti

Labia minora, küçük genital dudak ve labia majora, büyük genital dudak ameliyatları içerir. Labioplasti daha çok küçük dudak için uygulanır ve en sık yapılan genital kozmetik ameliyattır. Genelde dudakların küçültmesi, bazen ise iki dudak arasında boyut farkının düzeltmesi şeklinde uygulanır. Aslında küçük dudak boyutları kişiden kişiye değişir ve çoğu zaman estetik kaygı dışında bir problem yoktur. Ancak ciddi büyümelerde (hipertrofi durumunda), genital kuruluğa, çamaşıra sürtünme ile oluşan tahriş ve infeksiyonların meydana gelmesine, ilişkide ağrıya neden olabilir.

Vajinoplasti

Vajenin iç kısmı ve vajinal girişin fazla genişlemiş dokuların çıkarılması ile yapılan vajinal daraltma ameliyatı. Diğer adı ile ‘’vajinal gençleştirilme ameliyatı’’. Özellikle doğum sonrası vajinal tonusun bozulması ve vajen dokuların gevşeyip genişletilmesinden dolayı cinsel organın dış görüntüsünün bozulması ve cinsel ilişkide haz duygusunun azalması şikayeti olan kadınların tercih ettiği bir cerrahi işlemdir.

Himenoplasti

Himen denen kızlık zarının cerrahi olarak yeniden oluşturulması ameliyatı. Bu işlemde daha önce hasar gören kızlık zarı parçaları birleştirerek , bir sonraki cinsel ilişkide ‘’ kızlık zarının bozulması’’ kanamasının yaşanması sağlanabilir. Etik açıdan tartışmalı bir ameliyat olan himenoplastiyi kadınların bir kısmı kültürel veya dini baskılar nedeni ile tercih ederek ‘’bakireliği’’ kanıtlamayı amaçlarken, bir kısmı ise ‘’gençleştirme’’, yaşadıkları ilişkiye ‘’ilk olma’’ özelliğini kazandırmak amacı ile tercih eder. Her ne sebeple olursa olsun, kadınların kendi bedenleri üzerinde söz hakkı olduğu unutulmamalıdır.

Himenoplasti basit bir cerrahi işlemdir ve isteyenler bu ameliyat olarak bakireliği temsil eden ‘’kızlık zarı’’na yeniden kavuşabilir.

Dış Genital Dudakların Büyütülmesi

Dış genital dudaklara vücudun diğer alanlarından alınan yağ dokusunun konulması ile yapılan cerrahi işlem.

Pubis Tepesi Estetiği – Venüs Estetiği – Puboplasti

Pubis tepesinin fazla yağ dokusu alınarak yapılır. Pubisin daha genç, düz ve estetik görünmesi sağlanır.

G Noktası Büyütme – G Spot Augmentation

Kadınların vajendeki haz odağı olduğu inanılan ‘’G noktası’’ na kollajen gibi maddelerin enjekte edilmesi ile ilişkide duyulan cinsel hazzın arttırılması amaçlayan bir dolgu işlemidir.

Dolgu işlemi kalıcı değildir ve etkinin devamı için 3-4 ayda bir tekrarlanabilir.

Klitoris Estetiği – Klitoral Hudoplasti – Clitoral Hood Reduction

Klitorisi örten deri katlantıların ‘’soyularak’’ klitorisin başının belirginleştirilmesi ameliyatı. Kadının klitoris uyarılması ile oluşan haz duyusunun arttırılması amacı ile yapılır. Cerrahi olmayan vajinal gençleştirme prosedürleri – Vaginal rejuvenation Karbondioksit lazer ve radiofrekans enerji uygulamaları. Çeşitli teknik uygulamaları ile dış cinsel organ dokuları, perine ve vajenin sıklaştırılması yapılmaktadır. Bu uygulamalar aynı zamanda idrar kaçırılma şikayetlerinde de yapılabilmektedir.