Genital Bölge Beyazlatma Lazer Bursa

Genital bölge beyazlatma; kimileri için tuhaf bir fikir ya da gereksiz bir işlem olabilir. Ancak uygulamanın gün geçtikçe popüler hale gelmesi, artık bu prosedürün eskisi kadar yadırganmadığını gösteriyor.

İlerleyen yaş, hormon değişimleri, yanlış epilasyon uygulamaları, genetik yatkınlık gibi nedenlerle, genital bölgede koyulaşmalar meydana gelebiliyor. Kadınlar için estetik kaygıya ve psikolojik sorunlara yol açan bu durum, lazer teknolojisiyle giderilebiliyor. Ancak zararlı bir uygulama olup olmadığı konusunda kafalar hala biraz karışık. Genital bölge beyazlatma lazer bursa merkezleri arasında güvenilir bir seçenek olarak değerlendirilen kliniğimizde; genital beyazlatma tedavisini nasıl gerçekleştirdiğimiz, uygulamadan nasıl sonuçlar aldığımız ve genital beyazlatma yaptıran hastalarımızın yorumları belki bu konuda netleşmenize yardımcı olabilir.

Genital Bölge Beyazlatma İçin Klinik Seçimi Neden Önemli?

Genital estetik prosedürlerinin popülaritesi her geçen gün biraz daha artıyor. Bunu; genital bölgenin de vücudun önemli bir parçası olduğu konusundaki farkındalığın artmasına bağlayabiliriz. Genital bölgede meydana gelen birçok görsel deformasyonun, genital sağlığı ilgilendiren sonuçları vardır. Örneğin ameliyatsız vajina daraltma prosedürü; sıklıkla tekrarlayan vajinal enfeksiyonların ve idrar kaçırma probleminin tedavisinde etkili bir çözümdür. Genital bölgede oluşan koyulaşmalar herhangi bir fiziksel rahatsızlığa yol açmazlar. Genital beyazlatma estetik kaygılarla talep edilir. Genital estetik, ister kişisel tercihlerle ister fizyolojik gereksinimlerle talep edilsin, bunun her koşulda jinekolojik uzmanlık gerektiren bir konu olduğu unutulmamalıdır. Genital bölge beyazlatma lazer bursa aramalarında en çok dikkat etmeniz gereken konu karşınıza çıkan kliniğin bilinirliliği ve de güvenilirliği olmalıdır. Klinik seçimi yapmadan önce şu kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir:

  • Kliniğin, sağlık sektöründeki geçmişi
  • Uygulamada kullanılan teknoloji
  • Doktorun donanımı ve tecrübesi
  • Klinikte tedavi gören hastaların yorumları

Genital beyazlatma, lazerle vajina daraltma bursa için en çok tercih edilen kliniklerden bir tanesi olmamızı; uzun yıllara dayanan tecrübemize, uygulamalarda kullandığımız ileri seviye teknolojik ekipmana, estetik jinekoloji alanında sayısız eğitime katılmış kadın hastalıkları ve doğum uzmanımıza ve de tedavisini gerçekleştirdiğimiz hastalarımızın memnuniyet dolu yorumlarına borçluyuz.

Genital bölgenizde meydana gelen kararma probleminden güvenli bir şekilde kurtulmak için bizimle iletişime geçebilir; ameliyatsız genital güzelleştirme prosedürlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek için; https://www.yuliyadoster.com/tedavi/genital-bolge-guzellestirme/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Lazer İle Genital Bölge Beyazlatmanın Faydaları Nelerdir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi genital kararmalar sağlık açısından risk teşkil edecek bir sorun değil. Ancak bu renk bozukluğunun hangi nedenlerle meydana geldiği önemli. Zira belli kronik hastalıklar sebebiyle ya da rutin kullanılan bazı ilaçlarla tetikleniyorsa bunun tespit edilmesi gerekir. Nedenleri çeşitlilik gösterse de sonuçları tamamen estetiktir. Yani görsel olarak rahatsız edici olabilir. İleri seviye kararma sorunu yaşayan kişilerde bu durum; bikini bölgesine ve üst iç bacak arasına taşan kirli bir görünüme yol açar. Psikolojik sorunlara, benlik saygısının azalmasına, özgüven kaybına ve cinsel hayattan tamamen kopmaya sebebiyet verebilir. Genital beyazlatma tekniğiyle özel bölgede doğal, canlı, uyumlu ve sağlıklı bir görünüm elde etmek mümkündür. Genital bölge beyazlatma lazer bursa kliniğimizde bu işlemi Femilift karbondioksit fraksiyonel lazer cihazıyla gerçekleştiriyoruz. Femilift ile büyük ve küçük genital dudaklarda, vajina girişinde ve anal bölgede meydana gelen renk bozukluklarını büyük ölçüde giderebiliyoruz. Leke tedavisi ve renk açma için özel başlıklara sahip olan Femilift; ağrısız, acısız ve kısa süre içerisinde genital kararma probleminin çözümü için son derece tatmin edici sonuçlar sunuyor. Peki, Femilift ile bunu nasıl başarıyoruz? Lazerle cildin gözle görülebilen dış katmanı olan epidermis tabakanın soyulmasını sağlıyoruz. Bu sayede altta yer alan daha canlı ve pembe cilt tabakası ortaya çıkıyor.

Femilift Lazer İle Ameliyatsız Vajina Daraltma Mümkün

Femilift lazeri sadece genital beyazlatmada ya da leke tedavisinde kullanmıyoruz. Femilift lazer ile ameliyatsız vajina daraltma işlemi de yapılabilir. Kadınların hayatını büyük ölçüde kabusa çeviren idrar kaçırma tedavisini de femilift lazer ile gerçekleştirebiliyoruz. Vajinada doğuma veya başka nedenlere bağlı olarak gelişen bollaşma yani genişleme sorunu; idrar kaçırma, cinsel teması hissedememe ve tekrarlayan vajinal enfeksiyonlara yol açabiliyor. İleri seviyede olmayan gevşeme ve sarkma problemlerinde femilift lazer vajinal genişlemeye bağlı yaşanan tüm bu semptomların giderilmesinde etkili olabiliyor.

Femilift lazer ile gerçekleştirdiğimiz tedavi seçeneklerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız web sitemizi inceleyebilir; https://www.yuliyadoster.com/online-randevu/ linkini tıklayarak randevularınızı online oluşturabilirsiniz.

Son Yazılar

İdrar Kaçırma

Tıp literatüründe üriner inkontinans olarak...

Lazerle vajina sıkılaştırma

Lazer ile vajina daraltma yaptıranlar...

Doğum Sonrası İdrar Kaçırma

Bebeğin ve annenin sağlık güvenliği...

Görüntü bozukluğu

Bir kadın için doğum; hem...

Vajinal kuruluk

Vajina, cinsel ilişki esnasında sıvı...

Op. Dr. Yuliya Doster
×