Gebelik Okulu Bursa 26.04.2019 | Op. Dr. Yuliya Doster - Kadın Hastalıkları Uzmanı

Gebelik Okulu Bursa 26.04.2019

Bursalı Annelerle Buluştuk. 06.04.2019
6 Nisan 2019
“Zamanla Yarışan Yumurta” Söyleşimiz 27.04.2019
28 Nisan 2019

Gebelik Okulu Bursa 26.04.2019

İkincisini  gerçekleştirdiğimiz  Gebelik semineri çok verimli ve eğlenceli geçti, tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

*** Seminerlerimiz her ay tekrarlanacaktır ve ücretsizdir, kayıt için 0 544 885 01 00 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Katılımcılarımızın Yorumları ;

Sevgili Yuliya Hanım ve Semra Hanım,

Gerçekleştirdiğiniz semineri çok faydalı ve tatmin edici buldum. Bir şey sormama gerek kalmadan en önemli konuları çok detaylı ve anlaşılır
şekilde aktardınız. Bu, kafası zate her konuda karışmış anne adayları için çok öenmli bir durum. Keşke bizlerle birlikte annelerimiz ya da doğum ve sonrasında yanımızda bulunacak bir takım yakınlara da verilseydi bu seminer. Çünkü doğruyu, ehil azğızlardan duyup aileye akytarmak çok zor oluyor. ama bizim öğrendiklerimizi doktorlardan ve ebelerden birinci ağızdan duysalar inanın bizim işimiz çok kolaylaşır. Sizlere, bu sürecin doğallığını ve güzelliğini fark etmemize yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Lütfen devamı gelsin seminerlerin.

G.U

Sevgili Yuliya ve Semra Hanımlar,

İnternet vesilesiyle duyduğum ve katıldığım bu eğitimle hamileliğimin 32, haftasına kadar zihnimde oluşan bütün sorulara ve kaygılara cevap bulabildim.
Her şeyin bir sektöre dönüştüğü çağımızda, bilinçli ve sağlıklı bir nesil kaygısıyla ücretsiz bizlere sunduğunuz bu eğitimin tüm annelere ve ebeveyn adaylarına ulaşmasını temenni ederim. Bizlere bu eğitimde anneliğin, kadının ve insan olmanın güzelliğini tattrdığınız için çok teşekkür ederim.

M.R.A

Bir cevap yazın