Bursa Gebelik Okulu 16.03.2019 | Op. Dr. Yuliya Doster - Kadın Hastalıkları Uzmanı

Bursa Gebelik Okulu 16.03.2019

Bursa Vajinismus
22 Mart 2019
Bursalı Annelerle Buluştuk. 06.04.2019
6 Nisan 2019

Bursa Gebelik Okulu 16.03.2019

İlkini gerçekleştirdiğimiz  Gebelik semineri çok verimli ve eğlenceli geçti, tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

*** Seminerlerimiz her ay tekrarlanacaktır ve ücretsizdir, kayıt için 0 544 885 01 00 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

KATILIMCILARIMIZIN YORUMLARI ;

 

“Her doğum kişiye özeldir” Mutlu doğum için mutlu bir anne..

Seminerin kattıkları konusunda ne söylense boş. O kadar dolu o kadar sıcak bir ortam vardı ki burada bulunduğum için çok mutlu oldum. Doğru bildiğim yanlışlarımın farkına vardım.

Bu eğitimlerin bu seminerlerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamalısınız. Sizin gibi insanların herkesle tanışmasını canı gönülden isterim. Daha çok anneye ulaşıp daha çok mutlu huzurlu doğumlar olmasını isterim.

Emeğinize, çabanıza, yüreğinize kocaman sağlık…

G.A

 

Daha önce gittiğim kursta bulunduğum whatsapp grubundan öğrendim bu günkü kursu. Daha öncede çok faydalandığım ve mutlu olduğum için tekrar olmasına çok sevindim.

Hemen katılmak istedim. Böyle bir kursun olması özellikle gebelik döneminde yapılması gerekenlerin öğrenilmesi, güvenilir bir kaynaktan özellikle çok faydalı olması beni çok mutlu ediyor. Böyle kurslarn devamlılığının olmasını çok isterim. Her kurstan sonra kendimi daha mutlu ve huzurlu hissediyorum. Çok teşekkür ederim. Özellikle ilk gebeliğim olduğu için faydalanmak çok güzeldi.

E.A

 

Merhaba,

İsmim I.A. Dr. Yuliya Doster`in hastasıyım. 32 haftalık gebeyim. Gebelik sürem boyunca ilgisi, güler yüzü ve profesyonelliği ile mutlu ve sakin bir gebelik yaşadım. Bugün bize sunmuş olduğu gebelik eğitimi fırsatı için kendisine ve Semra ebeye çok teşekkür ederim. Doğum hazırlık ve doğum sonrası yaşayabileceklerimizle ilgili kısa süre içinde de olsa kapsamlı bir eğitim aldığımıza inanıyorum. Bilgi ve her türlü desteğe ulaşmamız için böyle etkinlik ve fırsatları bize sundukları için kendimi çok şanslı hissediyorum. Doğu sonrası desteklerini almaya devam etmeyi düşünüyorum. Teşekkürler…

I.A

 

Hamileliğin başlangıcından lohusalık dönemine kadar verdiğiniz bilgiler ve cevaplandırdığınız sorular için teşekkürler.

Aklımızda bulunan belirsiz soruların cevaplandırıldığı ve bilinmeyen yönlerin aydınlatıldığı bir seminer oldu.

Sıcakkanlı yaklaşımınız ve içtenliğiniz sayesinde çok keyifli bir seminer geöirdim. Her şey için teşekkürler.

Ö.G

 

Hamilelik sürecinin başından beri takip sürecinde de her konuda bilgilerinizi paylaşarak rahatlattığınız için sakin ve güzel bir gebelik geçirdim. Bugün verilen eğitimde de, hamilelik sonrası sürecinde nasıl yönetileceği ve emzirme ile ilgili doyurucu blgiler aldım.

Teşekkür ederim.

E.D

 

Çok memnun kaldım. Çok dolu dolu keyifli bir eğitimdi. Kafamdaki bir çok soruya cevap buldum.

Bu tarz eğitimlerin arttırılmasını çok isterim.

Hem Yuliya Hanıma hem Semra Hanıma aydınlattıkları için çok teşekkür ederim.

H.K

 

Kaliteli güzel ve samimi bir eğitim oldu. Kafamızda ki soru işaretleri ve eksik yönlerimiz tamamlandı. Her şey için teşekkür ederiz.

N.A

 

İsmim G. E. Bu gün Dr. Yuliya Hanım ve ebe Semra Hanım`dan yeteri kadar bilgi aldığımı düşünüyorum. Faydalı bir eğitim sohbet ortamydı. Her ikisi de çok çok güleryüzlü samimi doğal içten ve yardım severdi. Verimli bir ortam  daha sık sık olmasını isterim.

G.E

 

Bir cevap yazın